Прекид рада школе услед проглашења ванредног стања

Прекид рада школе услед проглашења ванредног стања

У складу са Одлуком о проглашењу ванредног стања на целој територији Републике Србије ради сузбијања ширења заразе вируса Ковид-19, која је ступила на снагу 15. марта 2020. године, установе образовања и васпитања неће радити од понедељка, 16. марта 2020. године.

Од уторка, 17. марта 2020. године, биће организована настава на даљину за све ученике од 1. до 8. разреда, а потребне информације и упутства за спровођење оваквог вида наставе ученици ће добити од својих одељењских старешина, као и на овом сајту и Фејсбук страници наше школе.

Заједничким напорима, добром координацијом и синхронизованим активностима можемо допринети да се актуелна кризна ситуација за образовни систем, али и систем у целини, предупреди и тиме ублаже њене последице.

Оставите коментар