Радионица за чланове Ђачких парламената лесковачких основних школа.

У школској библиотеци је у среду, 30.11. 2022. године поводом прославе Дана школе организована радионица ” Стилови решавања конфликта” за чланове Ђачких парламената лесковачких основних школа.
Радионицу је осмислила и реализовала Сузана Станковић Илић, психолог наше школе. У радионици су учествовали ученици ОШ ” Вожд Карађорђе”, ОШ ” Светозар Марковић”, ОШ ” Јосиф Костић” и ОШ ” Васа Пелагић”.
Циљ радионице је био да се ученици упознају са појмом, врстама, узроцима и начинима решавања конфликтних ситуација у школи.
Радионица је протекла у пријатној, продуктивној, интерактивној атмосфери. Ученици су били врло заинтересовани за тему и својим активним учешћем дали су значајан допринос успешној реализацији радионице.